Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

O nás

Kdo jsme

Jsme Ondra a Michal. Dva kamarádi, co se potkali na 8letém gymnáziu. Pracovně jsme se dali dohromady v roce 2019. Ondra potřeboval změnu a Michal novou výzvu. Společně jsme připravili projekt Zakra s.r.o. Od té doby neustále vymýšlíme, jak zlepšit zážitek našim klientům a zároveň se chovat šetrně k vodě. Nejsme ekoteroristi ani blázínci. Jsme dva kamarádi, co se rozhodli pomáhat lidem s vodou v domácnosti.

unnamed     

        Ing. Ondřej Žák  

 unnamed (1)

       Mgr. Michal Kraus

 

Náš hlavní web Zakra.cz

Výstřižek

Za čím jdeme

Chceme šířit osvětu, jak nakládat s vodou a pomoci lidem ušetřit peníze za účty. Hledáme výrobky a služby, které nabízejí win - win scénář. Naším cílem je nabídnout klientům výběrový eshop, kde najdou ty nejlepší výrobky k úspoře vody, čištění vody nebo retenci dešťové vody. Vedle toho nabízet kvalitní poradenství v této oblasti. Nechceme mít tisíce položek v eshopu, ale raději klientský přístup a výrobky, za kterými si stojíme.

Jak jsme začínali

Sice ne v garáži, ale doma v obýváku ano. Na jaře 2019 jsme se rozhodli zkusit prodej projektů domácích čistíren odpadních vod, kanalizačních a vodovodních přípojek. Naším prvním projektem byla stránka Žákprojekt.cz. Brzy jsme poznali, že chceme něco lepšího. Něco, co pomůžeme našim klientům se zorientovat v problematice, a tak vznikla stránka Zakra.cz.

Výstřižek_1

Po roce jsme se dostali k dalšímu milníku. Nechtěli jsme už jen prodávat projekty a povolení, ale chtěli jsme se posunout o laťku výš. Něco, co bude mít větší smysl, než jen projekt, a tak jednoho krásného večera, u několika piv vznikl nápad na tento eshop.

Co děláme dnes

Dnes už nás je více a společně se skvělými kolegy se snažíme šířit osvětu kolem ochrany vod a především pomáhat našim klientům řešit odpad, zdroj pitné vody a retenci dešťových vod v domácnosti.

IMG_1824_1

Příběh Zakramana

Zakramanem je každý, komu záleží na stavu vod v České republice, kdokoliv komu není lhostejné, jak čistí odpadní vody nebo přemýšlí, zda se voda nedá využít znovu a znovu. Zakramen je naši značkou pro šetrnější hospodaření s vodou.