Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep s horizontálním vstupem - 8,8m sklep 8,8 m2 užitné plochy

Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 2 4000 cut
233 530 Kč 193 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Největší z nabízených sklepů s horizontálním vstupem. Ideálně se hodí na rovinaté pozemky. Tento plastový sklep nebude vidět z ulice a nebude tak lákat případné zloděje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní, moderní kořenový sklep s horizontálním vstupem pro použití v rovině nebo pod budovou. Plně prefabrikovaný a připravený k betonování, sklep se instaluje rychle, snadno a levně. S hloubkou sklepa až 2,5 metru je uvnitř udržována optimální teplota.

Uživatelsky přívětivé schodiště s klasickými schody a širokým vstupem činí sklep ještě pohodlnějším a příjemnějším. Umožní vám vstoupit, přestože máte plné ruce.

Značný počet bočních žeber s kovovými výztuhami pevně připevňuje plastový sklep k litému betonu a vytváří strukturu, která nejlépe využívá výhody každého materiálu. Síla a pevnost kovu a betonu, stejně jako dlouhodobá životnost, vzduchotěsnost a vodotěsnost polypropylenu.

Kombinace prémiových plastů a nejmodernějších technologií svařování zajistí, že sklep vydrží po celou dobu životnosti jako kterýkoli jiný. Není nutná žádná zvláštní údržba, ani není nutné ošetřovat na odolnost proti korozi!

Ve sklepě je dostatek místa pro četné velké police, stojany na víno a další kusy nábytku dle vašeho výběru. Kromě toho schopnost chytrého designu propojit moduly umožňuje prakticky nekonečný úložný prostor.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy s horizontálním vstupem
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 8,8
Vchod: Horizontální
Plocha podlahového prostoru (m2): 8,8
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 2500х6570х2400
Hmotnost (kg): 600
Vchodové dveře: Ano
Schody: Ano
Vstup: Horizontální
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano