Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep s klasickým vstupem - 4,4m sklep 4,4m2 užitné plochy

Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 4 terrain
134 310 Kč 111 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Nejmenší z nabízených sklepů s klasickým vstupem. Ideálně se hodí na kopcovité nebo rovinaté pozemky. Využijte prostor sklepa pro zahradní nářadí či skladování potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní zemní sklep Quick 4, který nahrazuje tradiční sklepy, je kompletně prefabrikovaný a s jednoduchým použitím. Je to ideální sklep pro instalaci na kopci nebo rovině, protože je snadno přístupný vertikálním vchodem. Rychle a levně bude umístěn v ideální hloubce, aby se zachovala čerstvost všech vašich potravin. I když máte plné ruce, je stále snadné vstoupit díky širokému vchodu.

Dokonalou kombinaci těch nejodolnějších a nejspolehlivějších komponentů tvoří silná polypropylenová klenutá skořepina s žebry, kovovou výztuží a betonem.

Naše sklepy jsou vztvořený pomocí nejmodernější technologie, odborného svařování a prémiového polypropylenu vyrobeného pro styk s potravinami. To vše pro bezpečnost a čerstvost vašich potravin a nápojů.

Prostor v tomto kořenovém sklepě vám umožní uchovávat všechny potraviny, které potřebujete. Kompatibilní jsou četné obrovské police, stojany na víno a další kusy nábytku. Díky své modulární konstrukci připojení může být úložný prostor ve sklepě tak velký, jak si uživatel přeje.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy s klasickým vstupem
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 4,4
Vchod: Klasický
Plocha podlahového prostoru (m2): 4,4
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 2320х2390х2400
Hmotnost (kg): 380
Vchodové dveře: Ano
Vstup: Vertikální
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano

Plastové sklepy quick