Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep s klasickým vstupem - 6,6m sklep 6,6 m2 užitné plochy

Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 4 3000 cut
176 660 Kč 146 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Středně velký z nabízených sklepů s klasickým vstupem. Ideálně se hodí na kopcovité nebo rovinaté pozemky. Využijte prostor sklepa pro zahradní nářadí či skladování potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklep Quick 4 je prefabrikovaný, snadno použitelný zemní sklep, který vylepšuje historické sklepy. Snadno přístupný vertikálními dveřmi je perfektním sklepem pro instalaci na kopci nebo v rovině. Nainstaluje se rychle a levně do dokonalé hloubky, aby všechny vaše potraviny zůstaly čerstvé.

Široký vchod umožňuje snadný přístup i s plnými rukama.

Silná polypropylenová klenutá střecha s žebry, kovovou výztuží a betonem vytváří dokonalou kombinaci těch nejpevnějších a nejspolehlivějších materiálů.

Naše sklepy jsou vytvářeny pomocí nových a technologicky vyspělých nástrojů, profesionálního svařování a vysoce kvalitního potravinářského polypropylenu. To vše proto, aby vaše jídlo a pití bylo bezpečné a čerstvé.

Tento sklep je dostatečně velký, aby se do něj vešlo veškeré jídlo, které potřebujete. Hodí se k mnoha velkým policím, stojanům na víno a dalšímu nábytku dle vašeho výběru. Jeho konstrukce umožňuje modulární nástavby, díky nimž je úložný prostor ve sklepě tak velký, jak si zákazník přeje.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy s klasickým vstupem
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 6,6
Vchod: Klasický
Plocha podlahového prostoru (m2): 6,6
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 2320х3390х2400
Hmotnost (kg): 460
Vchodové dveře: Ano
Vstup: Vertikální
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano

Plastové sklepy quick