Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep s klasickým vstupem - 8,8m sklep 8,8 m2 užitné plochy

Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 4 terrain
212 960 Kč 176 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Největší z nabízených sklepů s klasickým vstupem. Ideálně se hodí na kopcovité nebo rovinaté pozemky. Využijte prostor sklepa pro zahradní nářadí či skladování potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Současný zemní sklep Quick 4, který nahrazuje konvenční sklepy, je kompletně prefabrikovaný, uživatelsky přívětivý skladovací prostor. Vzhledem k tomu, že je přístupný jednoduše vertikálním vchodem, je to ideální sklep pro umístění v rovinatém nebo kopcovitém terénu. Veškerá čerstvost vašich potravin bude zachována tím, že je rychle a ekonomicky uložíte do správné hloubky.

Velké dveře usnadňují vstup, i když máte plné ruce práce.

Silný polypropylenový klenutý plášť s žebry, kovovou výztuží a betonem vytváří dokonalé spojení těch nejpevnějších a nejspolehlivějších komponentů.

Naše sklepy jsou konstruovány pomocí nejmodernější svařovací techniky, kvalitního polypropylenu určeného pro styk s potravinami a nejmodernější technologie. Pouze v zájmu bezpečnosti a čerstvosti vašeho jídla a pití.

V tomto kořenovém sklípku si díky jeho velikosti uložíte všechny potřebné potraviny. Pracuje s několika obrovskými policemi, stojany na víno a dalšími kusy nábytku. Podzemní sklad může mít libovolnou velikost podle přání uživatele díky modulární architektuře připojení.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy s klasickým vstupem
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 8,8
Vchod: Klasický
Plocha podlahového prostoru (m2): 8,8
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 2320х4390х2400
Hmotnost (kg): 540
Vchodové dveře: Ano
Vstup: Vertikální
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano

Plastové sklepy quick