Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep se schodištěm - 8,8m Sklep se schodištěm - 8,8m

Tip
Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 3 4000 cut
256 520 Kč 212 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Největší z nabízených sklepů s dlouhým schodištěm. Ideálně se hodí na rovinaté pozemky a pod konstrukci. Získáte ideální skladovací prostor, který udrží chladnou teplotu i během letních měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční zemní sklep je vyroben z moderních materiálů s vertikálním přístupem pro použití v rovině nebo pod konstrukcí. Sklep je kompletně postaven a připraven na beton, takže jeho instalace je snadná, rychlá a ekonomická. V hloubce až 2,5 metru je montovaný sklep udržován na odpovídající teplotě.

Prostorný vchod a jednoduché schodiště s tradičními schody usnadňují a zpříjemňují užívání sklepa. Vám umožní vstoupit i s plnýma rukama.

Aby se optimalizovaly výhody každého materiálu, velký počet bočních žeber s kovovými výztuhami pevně spojuje plastový sklep s litým betonem.

Sklep vydrží po celý život jako kterýkoli jiný díky spojení prémiových plastů a nejmodernějších svařovacích technik. Není potřeba další údržba nebo ošetření odolnosti proti korozi.

Ve sklepě je dostatek místa pro mnoho obrovských polic, stojanů na víno a dalšího nábytku dle vašeho výběru. Kombinace modulů tímto vynálezeckým způsobem také umožňuje téměř nekonečnou úložnou kapacitu.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy se schodištěm
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 8,8
Vchod: Klasický se schodištěm
Plocha podlahového prostoru (m2): 8,8
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 4415х6770х2400
Hmotnost (kg): 650
Vchodové dveře: Ano
Schody: Ano
Vstup: Vertikální
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano

Sklepy quick