Vítejte na našem e-shopu. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, těšíme se na vás na tel. 602 693 431 nebo emailu info@zakraman.cz

Sklep se šikmým vstupem - 8,8m2 sklep 8,8m2 užitné plochy

Neohodnoceno
Značka: Kolomaki
ZDARMAZDARMA
Quick 1 4000 cut
217 800 Kč 180 000 Kč bez DPH
Doručíme do 3 týdnů (5 ks)

Největší z nabízených sklepů se šikmým vstupem. Ideálně se hodí na svahovité pozemky. Využijte prostor sklepa pro zahradní nářadí či skladování potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní moderní sklep se šikmým vchodem pro instalaci pod dům, na rovinu nebo ve svahu. Částečně zapuštěný sklep se instaluje snadno, rychle a levně. Část vytěžené zeminy se používá k vytvoření náspu nad sklepem pro tepelnou izolaci a dodatečnou estetiku.

Pohodlné schodiště s odolným hliníkovým profilem s dlouhou životností, klasické stupně a široký vstup činí sklep ještě uživatelsky přívětivějším. Umožňuje snadný přístup, i když máte plné ruce.

Velké množství bočních výztuh s kovovými výztuhami pevně sjednocuje litý beton a plastový sklep a vytváří strukturu, která těží z nejlepších vlastností každého materiálu.

Trvanlivost, vzduchotěsnost a vodotěsnost trvanlivého polypropylenu, pevnost a síla betonu a kovu.

Použití vysoce kvalitních plastů a moderní svařovací zařízení zajišťuje bezkonkurenční životnost sklepa. Speciální údržba a antikorozní ošetření nejsou nutné!

Ve sklepě je dostatek místa pro umístění několika velkých polic, stojanů na víno nebo jiného nábytku dle vašeho výběru. A důmyslná konstrukce umožňuje prakticky neomezený úložný prostor díky dostupnosti modulárního připojení.

banner plastový sklep na klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklepy se šikmým vstupem
Záruka: 2 roky
K obetonování: Ano
Samonosný: Ne
Velikost v m2: 8,8
Vchod: Šikmý
Plocha podlahového prostoru (m2): 8,8
Celkové rozměry (VxDxŠ, mm): 2320х5600х2400
Hmotnost (kg): 560
Vchodové dveře: Ano
Schody: Ano
Vstup: šikmý
Betonová výztuž: Ano
Žebra: Ano

Plastové sklepy quick